| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va zic ceva happy. E vorba de fostul meu prieten happy. Tinem legatura foarte multhappy. Chiar ne si vedem maine la mine happy. As vrea sa vorbim despre noi dar nu stiu cum sa incep, am cam ceva emotii happy.big grin. Ajutati-ma ce sa ii zic. happy. Eu vreau sa vina la mine si sa stam sa povestim si sa clarificam lucrurie.happy dar nu stiu cum sa incep. love struck eu inca tin la el si il iubesc foarte mult :X dar nu stiu cum sa incep. ajutati-ma :X.
vreau multe raspunsuri :*

1 răspuns:
| kittyshor a răspuns:

Simplu " si cum iti mai merge? gagici,una alta? "...uite,m-am tot gandit aseara cand m-am pus in pat,noi vorbim destul de mult si ne intelegem ok,si multi dupa o despartire nu mai tin legatura cu parteneru. poate e ceva ciudat, dar simt ca as mai oferi o sansa relatiei noastre, poate de data asta ar merge daca reusim sa ne intelegem si sa ne acceptam defectele happy ce spui? si vezi ce zice. daca ii spui asa frumos nu cred sa te refuze laughing))))