| Miuriel a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi ca sa scap repede de semnele ramase de la cosurile de pe fata! Aceste semne incep sa se invineteasca la contactul cu frigul.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Pιxxιε a răspuns:

Crema de galbenele, masca cu suc de rosii, iaurt, masca cu miere de albine si scortisoara. ulei de masline.Nu exista o anumita masca pentru ce ai tu. Dar garantez ca aceste tratamente te vor ajuta! Si in plus. nu necesita mult efort. Apropo mastile se tin minim 2 orebig grin! Succes.Anunta-ma daca a dat rezultate! Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| ana_2137 a răspuns:

Incearca crema de galbenele sau propolis.