| steluta68 a întrebat:

Buna,vreau sa ma ajutati cu cateva sfaturi va rog,vreau sa scap cat mai repede de cosurile care mi-au invadat toata fata si mi-au lasat tot felul de semne,pana acum am folosit zynerit,dupa cateva luni nu si-a mai facut efectul si mi-a ars fata,apoi mi-am luat o crema care la fel dupa catva luni nu si-a mai facut efectul. Am auzit de niste masti naturale din miere, voi stiti ceva?

Răspuns Câştigător
| ancavt a răspuns:

Stiam de miere si cafea: amesteci in proportii egale miere si cafea nemacinata, aplici amestecul pe fata si il lasi 20 min parca. Sau mai poti incerca cu apa oxigenata (e cel mai de lunga durata dar am inteles ca e bun) sau mananci drojdie.