| mariuca_5279 a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra in legatura cu urmatorul subiect: sunt prietena foarte buna cu un baiat. ne cunoastem de mult timp si e persoana in care am cea mai mare incredere. daca imi pierd virginitatea cu el credeti ca o sa ne afecteze prietenia? tin sa precizez ca nici unul din noi nu simte mai mult pentru celalalt, si nici nu cred ca o sa se intample.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai bine faceti Petting inainte! Te poti simti super! inclusiv cu potential orgasm, si asa iti poti si pastra virginitatea! E cel mai bine! Mare atentie la igiena mainilor si a zonei intime!

| Marijuana a răspuns:

Eu consider ca virginitatea este ceva frumos deci se pierde cu cineva pe care`l iubesti, cu care esi pregatita, dar iubirea este in prim plan.Nu inteleg de ce faceti asta.Ca sa fiti in rand cu ceilalti:?straight face

Si ca sa nu fiu off... poate o sa afecteze, dupa aceasta daruire el poate considera ca simti ceva, ca o sa puteti fi iubiti si alte lucruri de aici iscandu`se o cearat

Mai bine faceti voi chestiile astea cu cineva pe care`l iubiti nu asa ca v-a venit pe moment!

| mihaela_7412 a răspuns:

Da logik si nu e bine sa strici o prietenie pentru o dragoste care stii ca nu va mere, mai bine cauat altu si asa vei avea si un pr bun

| danielagoldica a răspuns:

Din contra o sa va consolideze relatia!

| Piticaaa a răspuns:

Pai da. Sunt destul de sigura ca il vei privi cu alti ochi. Acel baiat te va vedea goala mai, si iti va fi putin rusine uneori sa il privesti in ochi. Te vei simti vinovata si poate vei avea ganduri de genul: "de ce nu am o relatie stabila cu el?"

| Ice*Queen a răspuns:

Incredere? Doar atat? Slabutz... asta nu e un motiv... Depinde de ce fel de fata esti, daca esti indiferenta fata de tine si corpul tau, fa ce vrei, daca in schimb iti pasa, termina cu prostiile si stai in banca ta. Relatia voastra se va schimba intr-un mare porcentaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginitatea numai are acelasi pret, o idee ca asta ar fi grozava si cred ca ar fi super daca ati reusii sa ramaneti la aceleasi sentimente de prietenie.Asa nu iti va parea rau si nu vei suferi pentru ca ti-ai pierdut virginitatea cu unul care nu merita tongue

| crystinica a răspuns:

Parerea mea este ca daca vrei sati pierzi virginitatea cu el fa-o tu crezi cel mai bine cel mai bine este sa o faci cand simti ceva pentru el de exemplu nu poti sa dormi noaptea fara el cand nul vezi langa tine ia decizia care este cea mai corecta bft:*