| chiritescu a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra.Stau cu un baiat de 8 luni iar mai acum mi-a spus ca numai merge intre noi pentru ca noi ne certam mereu si dau vina pe el(adv asa e ca ne certam km mereu... dar si el era de vina uneori)chiar azi mi-a zis ca numai merge intre noi i-am zis ca ok sunt de acord cu ce a spus, dar l-am intrebare de ce a vrut asta. iar el mia specificat. apoi dupa ce am mai vorbit potin prin msj. i-am spus ca ok a fost alegerea lui, dar el imediat mi-a dat msj si mi-a zis ca vrea sa se impace cu mine numai daca nu ne mai suparam mereu... oare de ce a dat inapoi? dc nu a vrut sa ne despartim? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Pentru ca tine la tine de aia nu vrea sa ramaneti despartiti.A vrut sa vada daca tu il iubesti din moment ce va certati mereu sau daca iti bati joc de el.Sigur,a asteptat sa vada cum reactionezi.

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Pentru ca te iubeste...si ca ii e greu la renunta la tine, chiar daca aveti multe certuri si simte ca se sufoaca si ca nu mai poate suporta...nu poate renunta pentru ca chiar are sentimente pentru tine.

| Helpmeeveryday a răspuns:

Pentru ca si-a dat seama ca nu poate sa stea fara tine, ca te iubeste si ca face o prostie despartindu-se de tine.
Da si eu am aceeasi relatie doar ca avem 4 luni.Si nu stiu ce sa fac:-

| lucian_9242 a răspuns:

Nu a dat inaopoi petru ca el te iubesti, tine la tine ff mult sinu vrea sa va despartiti si poate u ai ceva al tau (asa esti u ) gen dai vina mereu peelsi el vrea ca u sa te schimbiun pic, sa nu mai fii asa, si sa nu va mai certati.

| Oaty a răspuns:

TE IUBESTE CU ADEVARAT asculta-mahappy. rar baieti pe lumea asta care dau inapoi pentru o singura fatahappy RAR mai ales in zilele noastrelaughing, iar daca inca te iubeste si tine la tine fff mult dupa cat va certati.e mare lucru:* e de apreciatlove struck iubirea lui pentru tinehappy e mai presus decat orice cearta nu rata ocazia:*.