| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca ati fi in locul meu! imi place un baiat, nu stiu parca sunt obsedata de el! la inceput si el pare ca-i place de mine, dar de la un timp a devenit foarte rece! de cand am inceput sa vb cu el era asa de dulce, dadea semne ca vrea sa fie cu mine, dar acum s-a schimbat mult! eu mai vb si cu un prieten de a lui care vrea sa ma intalnesc cu el dar eu nu vreau! oare din cauza asta s-a indepartat de mine.ca vb si cu pr lui? voi de ce credeti? si cum as putea sa-l fac sa-mi acorede atentie? sa-si doreasca sa fim impreuna? fundita si >voturibig grin

Răspuns Câştigător
| Looricia a răspuns:

Uite alexis probabil ets egelos si de aia vrea sa faca pe indiferentu si sa te apropi de el sau poate e din vina ta! ca nu iai mai acordat prea multa atentie si el sa redirectionat in alta parte! nu stiu ce sfat sa iti dau pentru ca nu cunosc problema daca vrei te pot ajuta imi lasi id.ul tau si vb acolo despre problema ta si stiu sa dau sfaturi ma gandesc sa dau la facultarea de psihologie si sper sa iau cu brio vb acolo ca sa nu dai id pe site trimite-mi un mesaj! pup:*

1 răspuns:
| roksy a răspuns:

pai chiar daca vorbesti cu prietenul lui baiatului respectiv i ai mai acordat atentie? i ai dat de inteles ca iti place de el? ce pot sa ti zic. vorbeste mai mult cu el acorda i multa atentie (baietilor le place asta) arata te interesata de ce face el cere i parerea in anumite imprejurari si asa te apropii mai mult de el si ii dai incredere si o sa vezi ca totul va fi bine