| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Deci prietenul meu m-a uimit:-o. Azi am aflat ca vine acasa(deci sa ne vedem) abia de Craciun... I-am zis ca mi se pare foarte mult si l-am intrebat daca m-ai suntem impreuna. A zis ca atata timp cat vreau eu, da suntem. L-am intrebat de ce vrea sa fie cu mine, daca tine la mine. Mi-a raspuns asa: "Mie nu-mi place sa spun ce simt in cuvinte". Ce vrea sa insemne asta? I-am zis ca in cazul asta eu nu mai vreau sa o fac cu el(eu sunt virgina si aveam planuri impreunahee hee) si ca trebuie sa mai astepte. A zis " cum vrei tu " Apoi mi-a zis el " daca nu vrei sa fi cu mine spune-mi " i-am zis ca vreau. Apoi i-am zis ca as vrea sa vorbim mai des si a zis " vorbim cand mi-oi incarca si eu de la munca nu plec, pentru ca nu pot sa-mi risc locul de munca sa vin acasa". Voi ce credeti? Tine la mine? Mai are rost sa-l mai astept atatthinking Mi se pare foarte indiferent si rece cu mine si totusi... daca nu tine la mine de ce nu vrea sa ne despartim? Daca vroia doar sex de ce ma lasa in pace si nu ma preseaza cu absolut nimic? Oricum mie imi place de un alt tip cu care ma intalnesc destul de des si ne sarutam chiar daca nu suntem impreuna, dar e un mare mister ce simte prietenul asta la meu pentru mine.
P. S: am 15 ani si el are 25(stiu ca pare ciudat, dar la minte nu e mai destept ca un pusti de 17 anilaughing)

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Daca-ti place de un alt tip de ce mai stau pr tau?happy e aiurea... tu ne intrebi daca el te iubeste si tu te saruti cu altulhappy. Asta cum vine? mai bine lasa baiatu' in pace si vezi-ti de viata ta.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Crezi tu ca n-are minte decat de 17 ani. Daca era asa prost nu se mai dadea la o mucoasa de 15 ani care ii cade in plasa.
Si chiar daca vrea doar sa ti-o traga, nu cred ca te deranjeaza asta, oricum pana de Craciun o faci cu ''amantul''!

| Just4FunHD a răspuns:

Deci ce-am inteles eu. Ala te iubeste si nu vrea sa iti spuna prin cuvinte ca te iubeste, ci vrea a iti demonstreze prin fapte. De unde am dedus eu ca te iubeste fara sa stiu nimic despre el. E plecat la munca si te suna cand poate si cand are bani. Daca nu vrea neaparat sex doar cand tu esti pregatita, asta demonstreaza iar ca te iubeste.Ca vine pentru tine de craciun la fel.
Pe cand tu... ti-as zice pe nume, insa ma cenzuraza lumea si ma face needucat, tu il inseli si iti bagi... p. unga in sentimentele lui. Intrebarea era de fapt. Eu mai tin la prostu asta care ma iubeste? Sa mai astept pana vine el, sau sa mi-o t. unez cu altu care ma sarut prin parcuri.
Tu ai merita unu care sa isi bata joc de tine, ca apoi sa deschizi si tu ochii si sa vezi ce iubit ai langa tine. Asta daca nu isi da el seama pana se intoarce ca ceva e putred. Bafta la inselat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma? :-s, fetito du-te la desene animate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dreacu zici acolo ca nici nimenia nu te intelege, daca vrei intr-adevar sa fii ajutata scrie mai coerent, si daca-mi dai stupid ai sa vezi toooooo

| Bonnie_2513 a răspuns:

1 la mana. anonimule. dragu de tine. du-te tuh la desene animate ca si eu am 15 ani. 2 la mana. fata mea. cum poti sa pretinzi ca baiatul sa te iubeasca cand tuh ai treaba cu limbuta prin parcuri? cam parasuta tuh asa, nu crezi?