| lokitaakrisuuu a întrebat:

Buna happy
Vreau si eu sa stiu de la voi baietii in special.Cum va simtiti cand o faceti cu o virgina? Ce preferati virginele sau celelalte fete? Si ce asteptari aveti de la ele in pat? Dau Vot+Fundaa :X

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

Deci baietilor le plac virginele deoarece nu au experienta si le mai prostesc ca trebuie asa si asa, doar ca sa se amuze sau sa se satisfaca dar virginele mai sunt "placute" deoarece au vaginul mai stramt si placerea e mai intensa.

Celelalte fete compenseaza vaginul largit cu experienta si altceva... mai nimic

6 răspunsuri:
| ZeWsSs a răspuns:

E mai usor cu una care nu mai e virgina...ca nu te mai chinui u si nici nu te mai doare

| YingYang a răspuns:

Normal ca virginele. dar nu pentru-ca le poti prostii.

| sw33tLilleVampire a răspuns:

Ce disperata

| Christinel a răspuns:

Ma, la virgine din cate am auzit te "strange" de obiectu' muncii :p

| Catalin2101 a răspuns:

Pai depinde cum iti place tie virginele sunt mai neexperimentate iar celelalte au experiente mai multa si daca te culci cu o virgina poti sa o lasi mai repede gravida

| robert_4781 a răspuns:

Pai e mai usor cu una care nu elaughing ca nu ma mai chinui eu (cazul meu). intelegi ulaughing