| anonim_4396 a întrebat:

In cateva zile fac un an cu prietena mea si as dori si eu un mesaj frumos de dragoste. Cel mai frumos mesaj primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu ii spui ce simti si astepti la ideile altora?
mai bine ii spui ceea ce simti si sunt sigura ca ar iesi mai frumos decat cliseele unor necunoscuti happy

| addy200 a răspuns:

Cel mai frumos mesaj de dragoste îl faci tu, scrii tot felul de lucruri, momente petrecute împreună, cât de mult o iubești...etc. Fiind de un an cu ea își va da seama dacă l-ai scris tu sau nu. Am experimentat asta. Baftăwinking

| MambaLee a răspuns:

Încă mai există persoane care trimit mesaje copiate mot a mot de pe internet că sa se dea romantici incurabili? Jesus