| beea_9797 a întrebat:

Buna vreau status pentru prietena meah cea mai buna :X:X

Răspuns Câştigător
| shlerlyn4 a răspuns:

. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata`

Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit. Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta 8-

Sh s`au spus multe vorbe rele despre noi. *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput

Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea cum` a avut`si ea mereu`.

daca mai vrei da. mi id tau pe privat si iti dau ca am mai multEhappy

4 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Daca ar fi sa imi numar prietenii, pe tine te-as pune de 2 ori!

Nu are nici o noima sa cersesti prietenie, ea ti se ofera de la sine.

Prietenia nu înseamnă numai să faci ceva pentru cineva, ci şi să îţi pese de cineva, lucru de care orice om are nevoie!:-x

Cand nu mai am putere inchid ochii si realizez ca prietenii mei sunt energia mea!:-x

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger.

Atunci cand sunt hotarata sa plec singura` Ea imi sopteste sa nu plec singura ca mergem amandoua

Daca tu ai sari de pe un pod, eu nu as sari impreuna cu tine, ci as sta jos ca sa te prind

a nu o iei inaintea mea pentru, ca nu te pot urma. Sa nu ramai in urma mea pentru.ca nu te pot ghida. Ramai alaturi de mine si totul` va fi bine.love struck"

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.scz dar nu pot sa te ajut ca am o seara proasta ma. m desp de prietena mea si plang ca prostul... aaaaaaaaaaaa

| princess_1786 a răspuns:

Ea mi-a ridicat mereuu m0ralul cand eram la pamant. Sh mi-a aratat d` fiecare data cine sunt! love struck

• Peste toate trecem cu capul Suslove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit. Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta 8-