| AnOnImA_6308 a întrebat:

Buna:X. Am si eu o intrebare: credeti ca un baiat mai "badboy" se poate schimba pentru o fata? adica eram afara cu el si am auzit o mel ceva de genu "din cel mai mare vagabont am ajuns cel mai cuminte" si atunci mi-a spus "asa este"
Chiar sa se fi schimbat? tinand cont ca a renuntzat la anturaj definitiv [sperhee hee]
Dc toate panaramele trebuie sa aiba parte de baietii buni, iar fetele bune umbla dupa baietii rai?

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

Hah. ciudat cum gasesc intrebari in care ma regasesc perfect.
da. se pot schimba, doar daca le dovedesti ca meriti cu adevarat, si daca au sentimente puternice pentru tine.

Si, panaramele nu umbla/au parte mereu de baieti buni. adica asa cred, cel putin. ideea este ca orice fata/femeie, este atrasa de genul asta de baieti - "badboy" - pentru ca un baiat obisnuit, cuminte, este plictistor. big grin

Deci, si eu am trecut prin ce ai spus tu mai sus, dar in aceeasi situatie am fost si inselata happy. Si, oarecum s-a schimbat tipul, nu mai este ca inainte, nu mai umbla dupa prima fata care ii iese in cale :d
Succes, ai grija!

mitsu.

4 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Daca te iubeste se va schimba cu siguranta
iubitul meu cand l-am cun.era foarte,, bad boy,, dar acum cand isi aduce aminte cum era inainte il ia rasul

| ancutsa410 a răspuns:

Asa e "legea firii"
nu stii chestia aia cu "+" cu "+" si "-" cu "-"
nu intodeauna e asa, dar in general...
eu zic ca se poate schimba daca iubeste cu adevarat

| deNisu a răspuns:

Da se poate schimba dar nu in totalitate. asa a fost al meu, sh acum s-a schimbat sh el doar al meu

| Clatitecufinetty a răspuns:

Am avut si eu o problema la fel ca tine.
Era baiatul rau in cartier care fuma si chestii si eera cu multe fete.
Cand a fost cu mine se lasase.Cica pentru minebig grin L-am crezut dar dupa ce s-a despartit de mine mi-a zis ca se apuca din nou:*
Sper ca situatia ta sa fie mai diferita:*
Deci poate un,, golan,, sa se transforme intr-un baiat bun din cauza IUBIRII:* Succes