| ccriss a întrebat:

Buna :X am si eu o problema. cateodata stau ft cocosata cum sa fac sa nu mai stau?

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Pune-ti o carte nu grea pe cap si mergi prin casa cu ea pe cap in asa fel in cat ea sa nu cada. Astfel esti nevoita sa stai dreapta si apoi te vei obisnui cu cat faci exercitiul asta mai des. Succes!

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu mai sta cocosata o sa ajungi sa ti se stramba spatele si vei ramane asa incearca sa stai dreapta happy >big grin

| Andreia06 a răspuns:

Ce legatura are asta cu Dragostea si Sexul? Stai ca m-am prins, cand te culci cu iubitul si stai deasupra stai cocosata? :S Sta linistita ca el nu observa. In schimb, incearca sa stai dreapta. Cand stai la masa sau cand mergi, adu-ti aminte ca ai o problema si indreapta-te. E greu la inceput dar cu timpul o sa te obisnuiesti.

| SplashFire a răspuns:

Fa sport stand dreaptawinking