| Anucka10 a întrebat:

Salut lume! Ceva solutii ca sa nu mai stau cocosata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Incearca sa mergi cat mai dreapta si noaptea sa dormi fara perna pe un pat cat mai plat ..asa am fost si eu si a functionat.o sa ai ceva dureri de spate primele noptii fara perna dar meritawinking

3 răspunsuri:
| Ranger2012 a răspuns:

S-ar putea sa ai scolioza :d mergi la un medicwinking

| Sergiu_Groza_1982 a răspuns:

Iti iei o coarda elastica nu foarte mare, si o intinzi in fiecare dimineata/seara de cateva ori (10-20. pana la cate doresti tu). Fa asta des si vei scapa

| A7M a răspuns:

Incearca sa le spui prietenilor tai sa iti faca observatie cand te vad cocasata sau cand ai o pozitie gresita.Asa iti vei schimba pozitia.Si eu statea cocosata pana le-am zis prietenelor sa imi zica ceva cand stau astfel si a functionat.