| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Buna love struck cine are status'uri de dragoste, prietenie adevarata, fite, ...si altelebatting eyelashes
vreau cat mai multebatting eyelashes de preferinta as vrea multe dragoste love struck dar sa fie frumoase >8- dau fuditsa+vot

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Unii dau din umeri, dar alti stiu.Ca daca nu pleaca azi maine-i prea târziu,. Unii-s hotarâti sa plece, sa faca pasu’Findca mai târziu sigur o sa sune ceasul’. Daca ai ramas cumva singur si e pustiu.Da-ti seama singur ca e prea târziu

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

detasata fiind de toate... pe moment am realizat cine sunt, ce pot sa fac, cred in mine acum mai mult, ma intorc de la capat iau totul de la inceput, insa n`am sa merg agale... acum sincer am sa fug!

" Azi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº
*Fotografiez sclipiri de pleoape, creez album pictat de noapte.Imi dai sperante ca va fi bine, imi dai sperante ca te am pe tine.
*Ai cam uitat de fel ce`nseAmna siguranta si respect.Ai luat`o pe un drum ce momentan crezi ca`i perfect.
*Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.
*Cioburi cazute si crapaturi tot mai multe. Sanse scazute sa mai fie cineva sa asculte.
*Orice s-ar intampla să nu iti fie teamă, ascultă-ti inima si fă ce te indeamnă!;
*Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?
*Zambeste, da play si porneste. Zambeste si arata-le ca nu iti pasa.
*Azi plang maine poatee rad,nimic nu`I un capat de tara,indifferent de anotimp tineretea e o vacanta de vara`
*Sunt poveşti,sunt cuvinte, sunt multe, şi multe clipe.Sunt versuri, sunt filme.In care te regăseşti tu,pe tine
*Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…
*Încercând sa visez imposibilul.
*Sunt ceea ce sunt, Sunt ceea ce simt, Nu am de ce sa mint...Ce ar mai fi de spus? Ca sa ma privesti cu aceeasi ochi?
*Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x
*Lasa-i p` altii s` se agite, so what? Nuu` conteaza cine comenteaza! Iar daca` esti p` faza 0 s` vezi ca nu` m` intereseaza! \; d/"
*spui "nici'o problema`h" cand nimic` nu mergee`h. insa n'ai sa schimbii` nimic din cee` nu se poate stergee`h ♥"
*Crezi ca nu mai sunt la fel, ca m` am schimbat, da` de fapt, niciodata nu ai vrut sa ma cunosti cu adevarat! ""
*E o poveste fara nume si fara autor scrisa cu parfum d aripi albe care se zbat in zbor
Ac.|| Sa poti sa fi acelasi cand totul' s-a schimbat`.

Sa poti sa fi indiferent cand totul' te'a marcat`! um nu mai e cum era, acum e puternica. Repet : stie ce vrea!
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut.
Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º
spui nicAcum ecoul tau spune asa : Chiar daca ai puterea sa ascunzi.
.Ti`e dor de eai'o problema`cand nimic nu merge. insa n'ai sa schimbi nimic din ce` nu se poate sterge
Am invatat sa am rabdare. Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede-n stare!
Opreşte-te o clipă, priveste-n jos spune-mi ce vezi? Esti pe drumul pe care chiar ţi-ai dorit sa-l urmezi
? ->toti avem probleme. conteaza cum le facem fata. nu le da prea multa importantsa. n`ai decat o viata
✪Evita, ezita sa crezi ca viata e trista. Sunt lucruri frumoase intre voi ce stau inca pe lista Persista, rezista si insista sa crezi. Ca are suflet pentru tine si asta nu poti sa o vezi
Nu Arunca NiciO Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
De cate ori vad visele cum se sfarsesc De atatea ori ma ambitionez sa reusesc Am drumul meu si asta nu se va schimba Se aude o voce: Shhh: Speranta moare ultima
Pe strada ne intalnim, ne privim cu regrete. oare tu pastrezi in suflet tot aceleasi sentimente?
Iti pui intrebarea foarte des " De ce? ". De ce?! Pentru ca indiferenta doare mai mult ca orice.
Chiar daca zambetul dureaza doar o clipa, tu stii ca in spatele lui au ramas o mie de amintiri vii.

5 răspunsuri:
| Rozik a răspuns:

Uite unul si bun... Dragoste ucide cu amor si pasiune, fericirea fiin d doar o clipa intr acestea doua

Răspuns utilizator avertizat
| Sclipiciii a răspuns:

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc cand cresc Te iubesc in mers Te iubesc mereu Pe cuvantul meulove struck kiss