| LovexD a întrebat:

Buna x: Ieri eu m-am indragostit de baiatul de care ii place prietenelei mele celei mai bune dar cand ea mi-a zis ca ii place de el eu il consideram urat, prost si altele dar ieri totul s-a schimbat x: Incepe sa imi placa din ce in ce mai mult x: Iar ieri prietena mea a aflat de la mine pentru ca nu am putut sa tin in mine pentru ca noi ne zicem toate secretele x: Si ea nu s-a suparat x: Dar a zis ca vrea sa renunte sa mai stea cu el daca mie imi place de el pentru ca nu vrea sa ne certam x:Si a mai zis ca el o sa renunte la ea pentru ca eu sunt mai mare si o sa ii placa de mine nu de ea x: P. S : Baiatul mi-a zis ca m-a placut si ma ia mereu in brate si vorbeste frumos cu mine si sta mereu langa mine sau daca nu stau eu langa el ma cheama si altele x: Voi ce ati fi facut in locul meu si ce credeti ca ar trebui sa fac eu acum? x: Funda x:

2 răspunsuri:
| LoveBlind a răspuns:

Oohh ai o prietena prea buna ca sa faca asta. poate ar trebui sa renuntati ambele la el.sau macar sa aveti o scurta relatie.dar mai intai vorbeste cu ia intreab-o daca se supara ...bafta!kiss

| bianca154 a răspuns:

Sfatul meu e sa aveti o relatie pe rand. azi il ai tu, maine il are ea tongue glumesc