| Ioana_2144 a întrebat:

nici nu stiu ce sa mai fac credeti-ma eu si prietena mea ne certam mereu si numai din vina unui baiat de care ne place la amandoua pe mine m-a intrebat baiatul ala daca vreau sa fiu cu el iar eu i-am spus ca nu pentru ca stiam ca ea o sa se supere pe mine ea crede ca eu ma dau la el si ca ma bag cu el in seama cand ea vb cu el dar sa stiti ca nu este asa eu am incercat sa-l uit pe baiatul ala pentru ea ca sa nu ne mai certam dar nu am putut si ieri m-am mutat in fata lui langa o fata si prietena mea crede ca m-am mutat in fata lui ca sa ma observe dar nu este deloc adevarat m-am mutat acolo ca sa vad cum e in locul ala. dra ea crede altceva spunetymi si mie cum sa-l uit pe baiatul ala si sa-l fac sa-i placa de prietena mea sa stitica eu am si plans pentru ea si pentru baiatul al pentru ca sincera m-am saturat de certuri intre noi si m-am saturat si de parvu spunetymi cum fac ca sa-l uit?

1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Mai intai iesiti toti 3 in oras si dupa aia trimite-o pe prietena ta la -plimbare-, adica la baie, etc, si strecoara-i baiatului ca ei ii place de el. Daca si lui ii place si vrea sa-i dea o sansa, ii spune ca vrea sa fie cu ea, dupa aia tu o sa trebuiasca sa-ti ocupi capul cu muzica, etc sa nu te mai gandesti la el si o sa fie totul ok. happy Plus ca nu trebuie sa va certati din cauza unui baiat. Fii cat mai diplomata.