| aliyo_9819 a întrebat:

BUNA :X imi place mult de tot un baiat si nu stiu cum sa aflu daca si el ma place...stiti el este cu o alta fata si am pbservat ca ma priveste destul de des si cand este in preajma mea face tot felul de gesturi si se baga singur in seama...plisssss help me

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunica cu el si aflii ce manevre face iti vei da seama daca nu zici nimic nu vei rezolva misterul.

| CalinBerindean a răspuns:

Zii ca il placi se vede ca ii topit dupa tine laughing tongue

| cory_5809 a răspuns:

P idee buna ar fi sa fi si tu mai deschisa si sa rogi pe un prieten dealui sa te informez daca intr-adevar acesta te place sau este doar o parere...so daca afli ca el intr-adevar te plae pe tine atunci spune-i-o in fata ca si tu il placi si ca vreti sa fiti impreuna :*