| SelenaSelly2 a întrebat:

cum pot face un baiat sa ma placa sau sa aflu daca ma place sau sa isi dea seama ca il plac mai subtil, in clasa a 6a stiu ca ma placea acum suntem in a 8a el este destul de popular in scoala iar eu nu sunt, si sta cu o gasca in care sunt si cativa colegi de ai mei si daca ar afla ca il plac ar spune ceva de genul nu sar uita el la tine nu pentru felul in care arat ci pentru ca nu prea sunt populara in scoala va rog HELP ME! VOT+FUNDAAAA

1 răspuns:
| choocoo a răspuns:

Heii..nuu te alarmaa..decii nu conteaza ca nu estii popularaa sau chestii de genul astaa..sunt la fel ca tine..in aceasii problema numaii ca euu am fostt cu el d 3 ori si d atatea ori ne-am desp si acum tot ell ma sunaa si ma cautaa sa ne impacam da` eu nu i-am mai dat importanta dupa ce ne-am desp d prima oara..aia la facut sa ma caute si puii meii.da tu nu fa nimic. de cate ori ii el aproape ia pe un coleg de`a tau in bratee sau vbb cu el.happyo sa vezi ca o sa te caute pana la urma.
funda. please big grin?