| andreearock a întrebat:

Imi place de un tip. E coleg cu mine in fiecare ora se uita la mine, in fiecare pauza ma pipaie.Cand ma aflu in preajma lui simt fluturasi in stomac.am vorbit o data pe mess si a zis ca vrea sa se culce cu mine si cand intra pe mes se baga intotdeauna in seama. oare in felul care ma priveste e posibil sa ii placa de mine?

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Sau te vrea numai in pat...ai grija ca s-ar putea sa ii cedezi iar apoi nu cred ca vrei sa treci prin aia ca poate atata i trebuie sa ii ajungi in pat iar apoi sati sppuna pa! nu-i ceda joacate ca el fal sa te doreasca adul la extaz iar apoi mai lasa-l o vreme sa vezi cei poate capu...sa vezi ce are de gand sa te aduca in patullui si doar atat sau daca totusi te place dah daca tiozis din prima ca sar culca cu tine sincer ma mir da nah nu ai de unde sa stii da iti zic sincer nu ceda usor si nu te arunka in patu lui ca nu merita asa din prima.oh go on

14 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Chiar ff multt dragaa...

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Este logic ori te place sau baiatul le face la caterinca dar oricum intreaba-l pe mess asa e mai bine.

| Ariia a răspuns:

Nu...Deci clar daca vrea sa faca sex cu tine dupa vrea sa te omoare si sa te arunce de pe avion. Clar! nu ti-ai dat seama? DEci Te place. E innebunit dupa tine laughing

| Bylok a răspuns:

Probabil ii place cum arati (si scuza-ma ca-ti zic) dar daca iti vorbeste in acest fel si te mai si pipaiei e clar ca vrea sa se culce cu tine.Tu faci ce vrei, daca vrei sa ajungi atat de departe si dupa aia sa stai bocind la colt de bloc ca esti insarcinata treaba ta! Stii cum se zice "fiecare dupa cum il taie capul"
Te rog sa ma scuzi daca nu am inteles bine situatia, dar din ce am citit imi dau seama ca baiatul vrea distractie.

| Ladybuug a răspuns:

E atras de tine... insa nu cred ca te place cu adevarat. Cam pervers tipu`batting eyelashes.

| Rebe97 a răspuns:

Sau poate vrea doare sa se culce cu tine, daca ti-a si zis-o...Poi nu stiu vezi tu

| IuliaAle a răspuns:

Din moment ce se poarta asa, e clar ca te vrea doar in patul lui. Un baiat care ar simti cu adevarat ceva pentru tine nu s-ar purta asa. Tu trebuie sa inveti sa te faci respectata, nu-i mai da voie sate pipaie sau sa-ti faca propuneri indecente pe mess. Sper sa gasesti pe cineva care sa te merite cu adevarat. Pupici! :*

| CarlaElena a răspuns:

Frate, cat de naiv sa fii? laughing

| Nis a răspuns:

Cum sa-ti explic... Ti-a cam dat el raspunsul. Vrea sa se culce cu tine. Si daca a fost asa direct, eu cred ca asta e singurul lucru pe care il vrea de la tine. Asa ca nu spera la dragoste, ci la sex.
Daca stii ca esti o fire mai emotionala, mai sensibila, nu-l mai lasa sa te pipaie si implicit sa ajunga in chilotii tai, pentru ca sa zicem ca te culci cu el. Tu vei spera la iubire (ai zis ca iti place de el), el va spera DOAR la sex. Sunt EXTREM de mici sanse sa fie ceva mai mult intre voi, din perspectiva lui. Asa ca alegerea ta, daca vrei si tu doar sa te culci cu el, fa-o, doar ai grija sa nu suferi dupa el mai apoi.
Dar eu zic totusi sa-i tragi o palma.

| paynehunter a răspuns:

E posibil sa vrea sa te ****

| AnotherShadow a răspuns:

Nromal ca ii place de tine app cati ani ai sau ala? ca nu-i de glumitm cu sexu

| andreearock explică:

I'am tras doua

| andreearock explică:

Eu 16 el17

| andreearock explică:

Imi poate lasa cineva un id sa ma pot descarca si eu si sa ma sustina...va rog