| Inactivqq a întrebat:

Buna ziua! Acum 2 saptamani am avut contact sexual in fiecare zi timp de o saptamana, totul a fost ok. Doar ca incepuse sa ma doara mai jos de burta. Apoi acum o saptamana, duminica mi-a venit menstruatia si a inceput anticonceptionale orale, menstruatia s-a terminat vinerea dar am avut scurgeri rozalii si maro pana duminica, care miroseau urat si am luat antibiotic, aseara am avut contact sexual si mi-a curs sange. O sa ajung abia dupa sarbatori la ginecolog. Care ar putea sa fie cauza sangelui? Oare anticonceptionalele? Mentionez ca e prima data cand iau si am 9 zile cu ele. Mersi!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mirosul urat este de la o boala cu transmitere sexuala, nu de la anticonceptionale.

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Exces de anticonceptionale, exces de sex, posibil o infectie, consultă un ginecolog urgent.