| MobscenexD a întrebat:

Buna TPU ieri am avut lrimul contact sexual cu prietenu meu. mentionez ca 2 min a fost fara prezervativ si s-a rupt himenu apoi am continuat cu prezervativ si nu nu si-a dat drumu aseara mi-a mai curs un pic sange dupa ce am terminat si azi am vazut ca am scurgeri maroni si o durere de burta ce ar putea insemna asta? va rog... Funda.

Răspuns Câştigător
| marinageorgiana14 a răspuns:

Asa e la inceputul dezvirginarii, nu iti fa griji, nu e nimic grav, totusi te-ai putea duce la un ginecolog, nu poti fi sigura ca nu si-a dat drumul in tinewinking funda?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sangerarea si durerea e de la contactul sexual, de aia e obligatoriu sa mergi la un control dupa dezvirginare.

Partea cu 2 minute fara prezervativ poate sa va pregateasca o surpriza frumoasa peste 9 luni, dar probabil ca a fosta alegerea vostra si va doriti un copil daca faceti sex neprotejat