| scumpa a întrebat:

Am s eu o intrebare acum 2 saptamani am avut un contact sexual neprotejat imediat dp c mi s-a terminat menstruatia .mentionez k eram in zilele alea 7 zile... k iau anticonceptionale triregol, am facut tratament c fragyl500 le-am terminat aseara s acum m doare f tare burta...am facut test mi-a iesit negativ c ar putea fi? e postibil sa fi racit iar. v rog ast un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Însărcinată nu poți fii, dacă ai terminat un tratament și totuși tu nu te simți bine mergi la medicul care ți-a prescris tratamentul, un ecograf pelvin este bine venit.
Consumă ceai de lămâie: la un litru de apă tai o lămâie medie cum îți place ție și când a dat în clocot apa adaugi lămâia și îl îndulcești cu miere.
Așa te mai ferești de răceală.
Eu am folosit și nu am avut probleme de sănătate.
Pa, pa.