| antoniaanto21 a întrebat:

Acum 2 zile am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu si in momentul in care a terminat a observat ca prezervativul a ramas "in mine", cu capatul scos afara (ceea ce inseamna ca a iesit in momentul in care si-a retras penisul,zic). A ejaculat chiar in zona vaginala, nu in totalitate.Prezervativul la scos, bineinteles, dupa ce a ejaculat (noi tinem sa credem ca nu a avut cum sa ajunga si inauntru) si nu era spart. Trebuie sa ne pregatim sa devenim parinti?laughing

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Dupa cum spuse si varcolaccc
Trebuie sa iei pastila de a doua zi daca vrei sa fi sigura. se numeste Escapelle si costa destul de mult

| varcolaccc a răspuns:

Da laughing. Trebuia sa iei pastila de a doua zi escapelle. Fa un test de sarcina dupa 2 saptamâni happy

| antoniaanto21 explică (pentru varcolaccc):

Sunt sanse chiar si daca m-am sters la mai putin de 2 minute? laughing

| varcolaccc a răspuns (pentru antoniaanto21):

Da happy

| Kerekes_Arnold_1989 a răspuns:

Stati linistiti nu se ramane cineva asa usor insarcinata...

| AndreiVrabie a răspuns:

Buna, nu are cum fiindca te-ai sters si app dupa 2 sapt vezi cu testul de sarcina sa nu ai surprize! de acum fiti mai atenti...