| anonim_4396 a întrebat:

acum o saptamana am comandat o sticla de absinth de pe site-ul
http://www.absinth.ro/
problema este ca a trecut deja o saptamana si nu am primit niciun colet(cu toate ca pe site specifica ca se trimite prin curier rapid.adica maxim 2 zile)
... datorita acestui site. m-am facut de,, bascalie"...deoarece trebuia sa i'o dau cuiva cadou. dar in fine.am incercat sa dau la contact sa vad vreun numar de telefon dar am gasit numai o adresa de mail
si aici.am dat vreo 4 emailuri dar fara nici un raspuns.
ce pot sa fac de acum? mai astept sau. pur si simplu ma resemnez cu ideea ca nu va veni niciodata:))

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de doua zile lucratoare si saptamana asta n-au fost prea multe zile lucratoare. Totdeauna trebuie sa te gandesti ca in perioada asta firmele care vand pe internet au zile libere. Majoritatea nu au lucrat incepand cu 18 decembrie si nu vor lucra pana pe 4 ianuarie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au fost probabil foarte aglomerati si au pierdut comanda, mergi la ei, personal, daca au nr de tl suna-i.