| Catalin212 a întrebat:

Acum o săptămână o cineva mi-a făcut sex oral dar fără sa ejaculeaz. Ar trebui sa mă îngrijorez? Exista vreo sansa s apot lua hiv?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Șansa de a contracta virusul HIV doar de la contact oral este foarte mică. În rest, pentru ce să te îngrijorezi mai exact?

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Da

| kandaraki a răspuns:

Vei muri in chinuri groaznice!

| danutz2006 a răspuns:

Poti lua o multime de boli. Linistit poti sta doar daca folosesti o protectie.
arunca un ochi pe link-ul de mai jos si vezi cam ce ai putea sa iei:
http://www.unica.ro/boli-transmisibile-prin-sex-oral-1675

In rest... sanatate!

| Catalin212 explică (pentru danutz2006):

M-am uitat pe pagina pe linkul pe care l-ai postat, chiar multumesc ca l-ai pus si l-am citit si spune ca barbatul poate lua hiv cand femeia i face sex oral doar daca are aceasta are rani deschise in jurul guri, pe care fata nu le avea + nici nu stiu daca are vreo boala vreau doar sa fiu sigur.

| danutz2006 a răspuns (pentru Catalin212):

Important este sa te protejezi inainte. Acum nu trebuie sa dramatizezi si sa te gandesti ca ai patit ceva. Sansele sunt foarte mari sa nu fie nimeni bolnav si sa ramana doar placerea dar pe viitor sa ai mai multa grija.
Referitor la boala in jurul gurii asta este posibil sa nu se vada. Un exemplu este sa aiba o rana la o gingie sau o simpla muscatura de
Imba care sa ii provoace o sangerare.
Stai linistit. Asa invata toata lumea.
Pe viitor mai multa grija daca nu iti cunosti foarte bine partenera.

| Marianaaa69 a răspuns:

De la sex oral nu poți lua...Stai liniștit