| AnaLucia022 a întrebat:

Deci, i-am facut sex oral unui baiat, pot ramane insarcinata? mi-a venit ciclul luna asta dar imi curge foarte putin, poate fi de la altceva? ar trebui sa ma ingrijorez? fara misto. funda

14 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu e nimic altceva, nu se ramane gravida din asta laughing

| llucixxl a răspuns:

Da, poți rămâne "însărcinată" cu niște BTS-uri și statutul de ghenă.

| epurasu a răspuns:

Nu! nu poti sa ramai insariunata ca ai facut sex oral. Ciclul nu are nici o legatura cu cea ce ai facut tu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU rămâi însărcinată :))

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din postarea imi dau ea ta imi dau seama ca esti foarte micuta 13 ani sa zic.In conditiile descrise de NU, dar poti lua o serie de boli cu transmixie sexuala.
Nu intodeuna fluxul menstrual e la fel.
Lasa sexul ca pentru oameni mari (+18).Si informeaza-te mai bine pana atunci.

| h3r a răspuns:

Normal că nu...ar trebui să te îngrijorezi doar dacă faci sex anal, deoarece zona este mai aproape de păsă ta și ajunge mai repede decât dacă ai aștepta să tot înghiți, să tot înghiți...

| Alcyon a răspuns:

Nu ramai gravida dar poti sa iei in schimb boli de la el (BTS-urile se iau inclusiv prin sex oral).

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Cum sa ramai insarcinata din sex oral? Ai inghitit sperma?
Daca da, aceasta s-a dus in stomac, nu in uter!

| fotbalistata a răspuns:

E pe bune intrebarea?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru fotbalistata):

E posibil ORICE.La cate tampeni citetesc eu aici NIMIC nu ma mira!

| Nykol2804 a răspuns:

Fara misto sunt atatea moduri prin care poti sa te documentezi inainte sa faci ceva sa vezi ce se intampla. nu ai cum sa ramai gravida doar de la sex oral. ramai gravida doar de la sex normal nimic altceva.

| AleexaIoana a răspuns:

Daca tu esti mai tare decat restul femeilor si ai ovarele in gat, da poti ramane insarcinata! Luna viitoare odata cu ciclu poate iti vine si mintea!

| costel2912 a răspuns:

Draga mea depinde de cati ani ai daca ai intre 16 17 18 19 nu iti fa cgriji nu este regulat inca ciclu tau patit-o si prietena mea si i-a venit a doua luna mai mult.dar mai bine intreaba un medic si ai sa vezi sigur. succes

| Printzzesa a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai gravida! nu ai dc sa te ingrijorezi daca ti-a venit e binewinking