| Saw3Danny a întrebat:

am 25 ani si am o problema, am penisul fracturat si am disfunctie erectila, desi inainte de asta aveam erectii puternice (prea puternice )fiind in stare sa mentin erectia si dupa ejaculare plus un moment de 5 min respiro in care eram pregătit să stau si cateva ore, e drept ca nu avea nevoie de o cantitate enormă de sânge la doar 16 5 cm si nefiind groasă,dar piatra de temelie,cand am avut fractura mi s-a învinetit tot organul si era umflat, plus durere. Au trecut cateva zile si la venele principale(copii cavernosi)au apărut ca niste valute si pare se ca sunt usor strambate intr-o parte iar glandul(capul) este foarte moale si lipsit de volum, in plus cand reușesc să mă excit la maxim ca inainte sa fie lipită de burta cum s-ar spune incepe dupa 1, 2, 3,4,5 secunde sa coboare dramatic si este moale. Credeti ca copii cavernosi au fisuri si pierderi de sânge,nu mai este crescut fluxul sanguin iar sângele pulsat revine inapoi nemaifiind posibilă închiderea naturala? Credeti ca o crema ca titan gel sau titanium cu tehnici de masaj ar ajuta in privinta asta? Nu ma intereseaza marirea ci doar as vrea sa am erectiile cum le avea ca piatra, la comanda oricand, cu revenire rapida număr dupa număr si acea rezistență chiar si dupa ejaculare... daca e cineva in domeniul medical sau are cunoștințe astept păreri ....va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pana nu se vindeca, nu ai voie sa faci sex, ca risti sa ramai fara el.
Mergi la medic si vezi ce se poate face in cazul tau.
Oricum ce vrei tu acum, nu se mai poate realiza.

2 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Man, nasol de tot. Vezi că ai un p.m. de la mine.

| FruttiFresh300 a răspuns:

De ce nu încerci sa mergi direct la medic? Dacă te iei după tot ce auzi s-ar putea să te deprime și mai mult.