| reb18 a întrebat:

Bună ziua am aflat de astaoz ca sunt însărcinată am făcut un test care îți indica sarcina mea este 1-2 săptămâni eu țin un regim mai stric nu mănânc câte 16 ore ma afectează cu ceva dacă țin tot așa pana sarcina creste sa știu menționez am mai avut o pierdere de sarcina acum un an?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la medic pentru o informatie pertinenta.Din punctul meu de vedere nu e deloc ok sa ai acest mod de alimentatie.Cum consideri ca va creste copilul daca nu primeste cele necesare?

De citit

https://www.drmax.ro/articole/ce-sa-mananci-in-sarcina

https://www.medlife.ro/......de-sarcina

| reb18 explică (pentru dullcat):

Mam oprit acum cand am aflat și mănânc mese regulate și mai dese o sa merg la medic dar am zis sa întreb sa știu

| AmandinaDragan a răspuns:

Ce este mai frumos decat sa fii mama? Ma ofer sa botez copilul.

| reb18 explică (pentru AmandinaDragan):

Am înțeles va mulțumesc frumos dar de unde sunteți?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru reb18):

Brasov.

| reb18 explică (pentru AmandinaDragan):

Eu sunt din Cluj și nu aveți cum sa veniți pana acia va mulțumesc din suflet

| AmandinaDragan a răspuns (pentru reb18):

Ei acum trebuie sa fii din Cluj sa botezi un copil. Tine-ma la curent si botez.