| Llliliii a întrebat:

Buna ziua! Am avut contact sexual cu partenerul meu și din greșeală a băgat-o in alta parte happy aveam o poziție și dintr-o mișcare greșita a mea, a băgat-o in partea dorsala, nu a fost prea intens însă ne-am oprit îmediat deoarece am avut o durere puternica urmată se sângerare și durerea o am și azi, după doua zile de la contact. Țin sa cred ca s-a produs o fisura anală însă in sunt sigura! Am durere ușoară, cu înțepături ușoare. Credeți ca ar trebui sa aștept sa-mi treacă cu o igiena atenta și cu grija, sau este atât de urgent încât sa merg la medic? Țin sa Menționez ca nu am avut contact anal, niciodată si nici nu ne dorim!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca a facut-o cam intentionat.
Ori a dat ca ghiolbanu in tine si si-ar fi băgat-o in orice gaura.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai posibilitatea să mergi la medic înainte să ai scaun, acesta ar putea face cauterizare a ranei, ca să fii sigură cî nu se va face o infecție acolo. Dar dacă după defecație poți să cureți zona rectală cu un jet de apă de la bateria de duș merge și așa.

| Sofer a răspuns:

Cum a întrat în anus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare aprinde lumânarea!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este de ajuns o lumanare, trebuie un proiector.

| awspam a răspuns:

Săracul de el asta e mai greseste si el din cand in cand pana te inveti si tu ca nu ii place nu nu

| Radandam a răspuns:

Câți ani ai? Oral faceți? Pai eu zic sa aștepți 4-5 în timp ce îți poți da cu o crema de galbenele care este foarte bună. Dacă nu ai dureri din alea îngrozitoare, poți aștepta zilele astea și sa iti dai cu galbenele. Nu o sa mori de la fisura anala, dar cel mai probabil dacă ai avea fisura anala, acum erai deja la spital de dureri. Vezi cum evoluează situația zilele astea. E doar părerea mea. Și pe viitor, gagica tu sa se uite mai bine și sa nimerească doar floarea, nu și ghiveciul laughing Sănătate! happy

| Radandam a răspuns (pentru Radandam):

4-5 zile *

| Llliliii explică (pentru Radandam):

Da, așa i-am spus și eu?

| Llliliii explică (pentru Radandam):

Am 20 de ani și nu, fără oral

| Ødegaard a răspuns:

Nici nu imi imaginez cum ar fi posibil asa ceva, v-ati tras-o ca ''chiorii, vorba aia?