| ALINAsalajan a întrebat:

am facut sex cu prietenul meu dar protejat. crying(((((((((

de 5 zile intr-una am greturi, imi e rau, ma doare capu, stomacu, tot crying((((((((

am facut-o si in fund dar fara prezervativ. crying((((( de la ce poate fi? nu si-a dat drumul in mine, nu nimic crying(((((((((((((((((((((

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cât de iresponsabile puteți fi, făcând sex anal neprotejat fără să vă informați despre riscurile acestuia.
Bineînțeles că nu poți rămâne însărcinată dacă ai făcut sex anal, însă poți contacta foarte ușor o boală cu transmitere sexuală.
Iar dacă ai făcut sex vaginal protejat și nu s-a întâmplat niciun accident (mă refer la ruperea prezervativului), nu există șanse să fi rămas însărcinată.
Plus de asta, simptomele de sarcină apar după 2-3 săptămâni de la contactul sexual neprotejat, atunci când nivelul proteinei hCG crește suficient de mult pentru a fi depistat în urină (atunci când faci un test de sarcină).
Ai mai multă grijă data viitoare, și informează-te înainte să faci ceva!
Baftă!

| superdorex a răspuns:

Dar nu a avut scurgere dupa ce ati facut-o anal? Se poate ca daca si-a dat drumul sa nu fi curs din sperma in vagin...dar asa de repede sa iti vina deja greturi...nu cred ca e din cauza acestui act sexual. Ai facut-o pentru prima data? Poate daca ai mai facut-o inainte sa se fi intamplat ceva de ai greturi dupa 5 zile nu ai cum sa iti dai seama de ceva doar dupa ce vezi ca nu iti mai vine ciclul sa stii atunci e cazul sa iti faci probleme, dar pentru siguranta ta ia un test de sarcina si iti dai seama da? MULTA BAFTA! Si te rog fii mai atenta data viitoare da?

| inteligenta a răspuns:

Pai poate fi de la efortul depus si mai ales daca ai facut-o prima oara caci organismul nu este obisniut funda please?

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

" Am facut-o si in fund " - Se spune " Anal ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu confunzi analu cu normalu poate tea gaurit vaginal

| Ovidiutz a răspuns:

Pai daca esti nesatula...