| saly a întrebat:

am gasit pe net un aparat de marit penisul(pro-extender) si as vrea sa stiu daca da rezultate.trebuie consultat un medic anume pentru a-l folosi? multumesc

Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Nu neaparat trebuie dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic. dupa parerea mea

9 răspunsuri:
| beba a răspuns:

Buna.nu posed peniswinkingdar cu siguranta va trebui sa consulti un medic caruia sa ii ceri sfatul, asta in cazul in care nu doresti sa apara probleme mai grave si sa nu-l mai ai deloc nici pe actualulhappy. Lasa rusinea si mergi la medic, orice ''minune'' are si efecte secundare, sa nu zici niciodata, niciodata.

| Simon a răspuns:

Chiar ai nevoie de asa ceva, nu serios, revino-ti!

cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie neaparat sa consulti un medic.
Multa sanatate si la mai mare.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Omule, ogoaie-te si da de citeste la mine ca am mai raspunde 2 ori in extenso, la asa ceva! Insista si executa corect, si cu feeling sirabdare + TANDRETE MAXIMA! preludiul, si e ok, daca ea nu are una alta, si tu te strofoci aiurea`n stufaris... Mai adauga un pahar devin k lumea, lasa-l sa-si faca efectul, si BAFTA! Lasa prostiile, adu-ti aminte ce zice folcloru`, sau iar rugam fetele sa-ti aminteasca... cu marimea si veselia?!

carla
| carla a răspuns:

No comment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da rezultate mai ales la femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrea ca sexul masculin sa ajunga de la intrarea in vagin pina la uterul femeii? Sau trebuie sa ramina la dimensiunile lui normale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc un extender de 2 luni si da rezultate, trebuie sa ai rabdare.