| mihai2_1998 a întrebat:

am incercat sa fac cu partenerul meu sex, problema e ca eu sunt virgina,. pana acum am facut de 2 ori, ambele dati imi curge sange si ma doare in momentul in care se face penetrarea si nu putem continua, ce ar trebui sa facem? multumesc

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Aceeasi intrebare, de pe acelasi user, doar cu persoane diferite?!

| CevaNormal a răspuns:

Oho, tu inseamna ca esti ca lady gaga, ai si p...si p? mai bine vezi cei cu viata ta si dupa aia o sa postezi intreebari de genul asta aici

| Green a răspuns:

Pana la urma ce esti? Fata sau baiat? laughing
E a 2-a intrebare identica dar acum esti fata laughing
Explica-ne ca nu inteleg

| doctorz a răspuns:

N o mai aburitzi! Rupetzi pisica si gata! Nu moare nimeni din asta!

| ancuta07 a răspuns:

Strange un pic din dinti, daca el te iubeste si e tandru, o sa poti trece si de durerea asta.lasa-l sa o bage de tot, o sa treaca durerea. Orice inceput e mai greu :*:*:* good luck