| mihai2_1998 a întrebat:

am incercat sa fac sex cu prietena mea, ea este virgina, am facut de 2 ori pana acum dar de fiecare data sangereaza si in momentul penetrarii ii curge sange si o doare, ce putem face in aceasta situatie? va multumesc

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E necesar ca partenera ta sa mearga cat mai repede la ginecolog. In primele 3 saptamani de la inceperea vietii sexuale, femeia e obligata sa mearga la ginecolog. Dat fiind ca partenera ta intampina niste probleme (nu complet anormale), e cazul sa grabeasca un pic acest consult.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie insistat pana se rupe himenul.Altfel o tot doare.Mai bine o data si gata.Si dupa aceea ea va mai avea dureri si usturimi, dar macar treaba s-a rezolvat. Ce naiba! Citeam undeva, la curiozitati, ca nu stiu in ce parte de lume exista meseria de deflorator si asta pentru ca suferinta fetelor sa fie cat mai mica si eventual sa aiba si placere. Un muritor de rand nu are unde sa capete experienta in asa ceva, ca daca gaseste o virgina in viata lui se considera norocos!

| CevaNormal a răspuns:

Vorba aia ori la bal ori la spital, eu inteleg ca doare, etc, dar trebuie sa treca peste asta, si tu daca ai vazut ca prima oara nu a mers, a 2 oara trebuia sa iai initiativa in manile tale, cam asta. Dar ea precis nu se preface? laughing

| elamit a răspuns:

Pana se va rupe himerul de tot asa se va intampla.fi si tu mai hotarat si termina mai repede.

| Decebal a răspuns:

Daca sangereaza atunci dai timp o luna, las-o ca ea singura sa doreasca un nou contact sexul cu tine!

| BassHunter13 a răspuns:

Salut Mihai problema este ca fata nu are nimic din punct de vedere medical nu te speria cu mersul la doctor si faze din astea sau sa o lasi 3 luni! Problema este ca ai ghinion ca ai prins o fata care are Hymenu elastic. Si cand ii elastic poate fi mai greu si dupa 5-6 partide se poate sa nu se rupa Hymenul.Tot ce trebuie sa faci este sa incepi usor si dupa aia dintr-o data dar daca vrei sa dai roade din prima atunceea cand zicea ea ca o doare tu ii dai mai tare si pariu ca se rupe hymenul si ati schapat de problema asta! Nu o sa-i para rau la fata! si nu uita PREZERVATIVUL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai puta mica big grin