| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare in legatura cu virginitatea fetei.
Ieri seara am iesit cu prietenul meu si am stat ceva timp impreuna iar la un moment dat m-am pus in bratele lui mai exact pe organul lui genital..si am simtit ca era ridicat in sus iar eu eram pozitionata pe el in timp ce ma sarutam cu baiatul respectiv..eu in acea seara am purtat tanga, nu am facut jimic cu prietenul meu am mai stat un pic impreuna dar apoi am plecat acasa, iar dimineata cand m-am trezit am avut o mica scurgere de sange..foarte putin..si nu cred ca eate din cauza ciclului pentru ca l-am avut deja (mai exact de pe 01/07/2015 pana pe 05/07/2015) iar la sfarsitul lunii l-am avut anticipat (de pe 25/07/2015 pana pe 30/07/2015) deci ar fi cam imposibil sa-mi vina asa de repede. este posibil sa ma fi dezvirginat din cauza asta? Nici macar nu a intrat in mine, amandoi eram imbracati si doar stateam in bratele lui..doar ii simteam penisul pe fundul meu..intrebarea mea este, nu mai sunt virgina? Pentru ca nu are cum sa fie mentruatia. am uitat sa mentionez ca stateam pe ciment/beton si era ora 3/4 dimineata si era foarte frig.
va multumesc anticipat pentru sfaturi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o destul de mica probabilitate ca penisul lui fiind in erectie dar/insa IN PANTALONI sa fi putut apasat exact pe himenul tau si cu atata presiune/putere incat sa-i fi provocat o leziune minora o fisurare din cauza intinderii excesive a acesteia. O mai mare credibilitate ar fi aceea ca himenul tau a fost lezat chiar de acea fasie foarte ingusta de material al chilotelului tanga care ti-a intrat printre buzele/labiile mari ale "pasaricii" tale si astfel himenul sa fi fost putin atins/lezat/fisurat din cauza frecarii dintre materialul chilotelului de pielitza foarte fina a himenului tau. Ar putea fi o explicatie cu o arecare logica si posibilitate de a se intampla.

14 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Poate a fost un semn de sus.

| ywar a răspuns (pentru mentholinks):

Cred ca a fost un semn... in sus happy

| cameleonu05 a răspuns (pentru ywar):

Sigur a fost un semn... pe sus laughing

| danutzu96 a răspuns:

Nu. O posibilitate ar fi ca himenul sa fie putin lezat de la apasare. ATAT.

| LinxCont a răspuns:

Esti virgina 100%. happy

| LinxCont a răspuns (pentru LinxCont):

Intrebarea ta pare pusa la vrajeala, nu e nimeni atat de. sa puna o intrebare ca asta happy poate nici nu esti fata. Sunt baieti destui cu imaginatie bogata carora le place sa piarda timpul pe net cand nu au alta ocupatie.

| RAY a răspuns (pentru LinxCont):

Corect

| Vi003 a răspuns:

Vezi, daca stateai pe ciment nu l-ai mai fi acuzat pe organul dumnealui de agresiune!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu ai cum sa nu mai fii virgina, Ca sa te dezvirgineze, era necesar sa isi bage penisul in vaginul tau.Se poate sa se fi lezat sau fisurat himenul cand te-ai asezat pe organul lui genital, himenul este destul de subtire.Se prea poate ca, chilotii tai, tanga, sa fi atins si sa fi fisurat putin himenul.In rest, te poti considera virgina. Bafta! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

De cred ca era pe fond emotional. Nu nu cred ca te a dezvirginat asa telepatic.

| Marcelyn a răspuns:

Stai linistita, nu ai nimic

| anne3798 a răspuns:

Multumesc mult pentru raspunsuri happy
LinxColt da sunt fata, si nu e o intrebare la vrajeala, chiar aveam nevoie de raspunsuri pentru ca eu una nu-mi explic.
multumesc tuturor pentru raspunsuri

| delya91 a răspuns (pentru anne3798):

Voiam sa te intreb daca esti larga?

| desanto a răspuns:

Esti virgina poti sa stai linistita