| anonim_4396 a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu, ne frecam unul de altul mai exact.Amandoi eram imbracati, eu una recunosc ca m-am udat(de mentionat ca sunt virgina). Dupa 4 zile am simtit o stare de rau care m-a tinut 2 zile, simteam ca am un nod in gat.Astazi am avut o scurgere rozalie apoi maronie cu negru. apoi o alta scurgere rosiatica.Sunt simptomele unei sarcini sau a unei raceli? (in fiecare dimineata,de cateva luni, am mucozitati in gat)

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dar spune-ne si cand ai fost in parc, sau in strand sau nu stiu ce ai facut, ai stat pe betonul rece?
Te-ai racit la burtica, ai grija.

| Alexandru0007 a răspuns:

Esti doar racita, ca sa ai sarcina ar trebui sa ai contact sexual neprotejat

| vocea a răspuns:

Stai linistita, daca erati imbracati nu ai cum sa fi insarcitanata, deci stai calma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă erați îmbrăcați, nu pățiți nimic, doar nu o fi tipul superman să-i ajungă spermatozoizii prin două perechi de chiloți și blugi laughing.
Oi fi răcit.

| Hakuouki a răspuns:

Esti si racita si prostuta.

| Hαppiηеss a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie sa ai un contact sexual.
Nu poti ramane doar daca te freci de cineva si cu hainele pe tine.
E absurd.
Acele scurgeri au cu totul alta cauza, consulta un medic ginecolog.

| anonimmmrr a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Venele sub pielea sanilor au inceput sa se vada.Acesta parca era un simptom de sarcina...sad Si mie mi se pare foarte absurd...

Răspuns utilizator avertizat
| Yologg a răspuns:

Probabil e o raceala nu poti sa ramai insarcinata decat in contactul direct