| paula92 a întrebat:

Buna!
M-am impacat cu prietenul meu de 6 luni, am fost despartiti ceva timp, dar in timpul acesta am mai vorbit am m ai iesit(avem prieteni comuni) problema este ca nu prea inteleg ce vrea de la mine. In primele 2 luni cam asa, dupa ce ne-am impacat, nu ne prea intelegeam in sensul ca nu prea vorbeam eram ft reci unu cu altu se comporta cu mine ca si cum n-as fi existat, nu prea imi acorda atentie, dar de la un timp incoace s-a schimbat ft mult inspre bine, vb frumos cu mine se comporta frumos cu mine si asta m-a facut sa fac pasul cu el (m-a dezvirginat) si de cand s-a intamplat il simt oarecum aproape de mine, se comporta frumos cu mine, dar parca acum s-a schimbat, spun asta pentru ca el acuma ii plecat din tara la munca, si in zilele astea am aflat ca la inceputul relatiei atunci cand eram ft indepartati unu de altu a vb urat de mine pe la spate, si acuma incep sa-mi dau seama ca de fapt s-a folosit de mine si numa de asta s-a impacat cu mine ca sa faca sex..acm ca ii plecat vb ft putin sad... oare din cauza ca ii departe simt asta?

Ultima zi cand a fost in tara ne-am intalnit seara si am stat pana tarziu. pana pe la 1 si ceva (a fost ft frumos love struck ) si el la 6 dimineata avea avion...

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu cred ca simti asta pentru ca e departe, simti pentru ca facut un gest urat. Fii atenta la gesturile lui, sa vezi daca intr-adevar tine la tine sau nu.

| Cristina45 a răspuns:

Asta cu ce a zis despre tine pe la spate e posibil sa fie adevarat sau nu, dar clar doar a vrut sa se culce cu tine, acum ai sa vezi ca nu o sa mai mearga bine relatia, ai facut o greseala ca te-ai culcat cu el dar nu-i nimic suntem oameni si cu toti gresimwinking, deci daca va continua sa se poarte cu tine asa eu zic ca ar trebui sa rupi relatia, acum uh faci cum crezi, asta e din punctul meu de vedere mai ales ca este plecat in alta tarawinking iti urez succes

| grab a răspuns:

Vorbitul ala pe la spate il fac doar marlanii sau oamenii nesiguri de sentimentele lor. Cumva el a incercat sa isi ia o rezerva despre tine in fata anturajului, vezi-Doamne daca nu ti-o putea trage sa nu rada aia de el ca e prost si nu a fost in stare, ci sa aiba un antecedent de care sa se agate "mai stiti cand va ziceam ca e femeia dusa? d-aia nu s-a putut din cauza ei".

Cam asa un complex de inferioritate incerca el sa isi ascunda in fata celor cu care conversa pe mess/mail.

Mai departe depinde numai de tine daca il simti inca aproape sau nu!

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Auu. naspa. e posibil sa`si fii batut joc de tine. oricum. vorbeste cu el. spune`i ce simti. ce te doare, ca doar de aia e iubitul tau, chiar daca e departe. si daca se comporta urat si indiferent. spune`i papa. chiar daca te-a dezvirginat. nu merita sa ramai cu el, esti constienta ca pe acolo pe unde e el mai umbla cu una, doua. nu stiu. e trist. bafta! :*

| C26 a răspuns:

Buna. Pai ce incredere ai putea sa mai ai in el, cand el stand cu tine atunci te vorbea de rau pe la spate? Paii..asa face un iubit care sustine ca-si iubeste iubita straight face Nu cred oh go on Deschide bine ochii, oricum sa nu-ti para rau ca ai facut pasul asta cu el, poate asta ai simtit atunci..Asta e. Nu te lasa indusa in eroare de vb pe care ti le spune (alea frumoase) happy Mai intai fapte :* Te pup.

| paula92 explică (pentru C26):

Inainte sa plece s-a comportat frumos cu mine nu mi-a dat semne cum ca ar profita de mine... astept sa vina inapoi si sa vad at cum se comporta numai ca pana at mi se pare o vesnicie
mersi de sfat :*

| sorin_6068 a răspuns:

Nu intelegi ce vrea de la tine? eu cred ca i-ai oferit deja ceea ce voia si cred ca perioada cand se purta frumos cu tine era doar pentru a te duce in pat sau ma rog unde ati facut-o asta e parerea mea dar vezi de acum inainte cum se poarta cu tine

| FuckTheSystem01 a răspuns:

: ( Trist ...mai ales ca acum e departe de tine T_T nu pot sa iti spun 100% ca s-a folosit de tine straight face dar daca chiar s-a folosit e un nemernic

| Robery568 a răspuns:

Adevar graiesti fata mea ai fost o aventura probabil laughing dar nu-i nimic vei mai avea multe altele pana la o relatie stabila.

| paula92 explică (pentru Robery568):

O aventura de 6 luni?

| Ruuxxii a răspuns:

Nu asculta de gura lumii. Ar trebuii sa vorbesti cu el, si sa ii spui ce ai auzit!happy Good luckhappy

| paula92 explică (pentru Ruuxxii):

Nu de la gura lumii stiu ce am aflat... stiu ca suna urat dar am verificat anumite conversatii in arhiva de la mail si acolo am vazut ce am vazut... sad
asta eh mi-am facut-o cu mana mea