| JohnBmR a întrebat:

Am o intrebare. Ma pot masturba fara a ejacula? Am 13 ani si nu mereu am chef sa sterg tastaura de la calculator de spe*ma sau alte chestii de prin camera.
Va rog! Help me

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" JohnBmR a întrebat: Ma pot masturba fara a ejacula? "

păi, spune-ne tu dacă poți

| doctorandus a răspuns:

Foloseste un servetel.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Citeam udeva ca se practica in orient asa ceva si se spune ca este sanatos pentru corp, deoarece energia sexuala se intoarce in corp. Nu ma criticati, ca am citit cu mai mult timp in urma si ca uitarea intra in legile omenesti. Dar poate ma ajuta cineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Dap, te referi la continenta sexuala.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, multumesc.

| doctorandus a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Continenta sexuala este o poveste fantastica despre energii pe care nu le-a observat nimeni, niciodata, in mod obiectiv. Altfel ele s-ar masura in Jouli, kilocalorii si kilowattore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un prosop si acopera-te si nu mai stropești tastatura

| whatisthis19 a răspuns:

Intrebarea 2020 wew lOl

| xilef123 a răspuns:

Incearca si o sa vezi

| Anonimul2700 a răspuns:

Dacă vrei sa vorbim despre asta, aici nu putem pentru ca e statusul junior, dar am cont special pe Instagram @anonimul2700

| MarcelBoaba69 a răspuns:

E mai usor daca o inghiti.

| CWRO a răspuns:

Stai pe spate si tu relaxat ca tot omul cu telefonul in mana si te termini pe tine ce mare chestie... dupa te cureti, vrei sa.ti arat tot eu cum se face?! rolling on the floor)

| Mia371 a răspuns:

Întrebarea anului...
E un mesaj prin codul morse, daca afli ce e afli tot.
-.-...-.-.---.- -... -.-.-.-