| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 16 si nu pot ejacula, adica ma pot masturba fara sfarsit, am vazut ca pot si un sfert de ora dar devine plictisitor. Am sa sterg intrebarea asta dupa un timp ca e jenant.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu ai inca sperma...
Mergi totusi la un urolog, pentru ca nu-i normal ce ti se intampla.

| doctorandus a răspuns:

Treci pe la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog si urmeaza sfaturile acestuia.

| Sofer a răspuns:

Combina masturbatul cu un film. Poate da rezultate.

| ReZiSTorr a răspuns:

Poate esti steril

| SupMates a răspuns:

In primul rand nu este nici o rusine
in al doilea rand nu sunt suficient de informat in domeniul asta si recomand sa lasi intrebarea pana primesti niste raspunsuri ceva mai competente

| Anonimboy17year a răspuns:

NU ESTI BOLNAV! esti visul multor feme.i, incearca sa te uiti la porno in timp ce dai laba si ai sa.ti dai drumul. nu esti suficient de excitat

| andrey69 a răspuns:

Nu este nici o problema, si la noi ca si fetele la o varsta anume apare ejacularea iar la fete este menstruatia.nu te mia stresa.