| FaraNume_8666 a întrebat:

Am o prietena de 16 ani care a facut-o in spate cu prietenul ei si el si-a dat drumul pe spatele ei dupa ce si-a scos-o. Ei ii este frica sa nu fi ramas gravida deoarece atunci cand au facut-o, are impresia ca poate EL nu a fost atent si o picatura de sperma i-a curs EI spre vagin. sunt sanse sa ramana gravida? Ajutati-ma. Va rog!

Răspuns Câştigător
| Zaika_7941 a răspuns:

Spune-i prietenii tale sa nusi faca griji,nu are cum ramine gravida,pentru ca ca sa ramii insarcinata nu este chiar asa de usor, ea se teme pentru ca ii la inceput si crede ca de la orice picatura poata ramine, insa nu este chiar asa...vam pupat

4 răspunsuri:
| Abcdefg123 a răspuns:

Prin această practică sexuală nu se poate obtine o sarcină nici dacă ţi-ai dori.

| Gstefan a răspuns:

Ganditiva la ce nume sa ii puneti copilului.

| Cristi6482 a răspuns:

N-are cum sa ramana gravida.

| ela_1729 a răspuns:

Pai...nu trebuie multa sp. si o picatura e de'ajuns in fine cum spune si Ghesiwinking nu ai auzit de test de sarcina? ...gasesti la farmacie