| Usergang a întrebat:

Bună, acum vreo 3 zile am făcut sex cu partenera mea și am scos penisul din vagin și am ejaculat pe partea superioara unde creste"parul" și eu am șters sperma de acolo iar partenera mi-a spus ca a simțit ca a curs ceva înăuntru dar era foarte putina sperma pe partea aia superioara. Se poate sa rămână gravida? Țin sa menționez ca am șters și înăuntru în vagin

Răspuns Câştigător
| DavidGarrett a răspuns:

Nu se stie niciodata dar sunt de parere ca sunt sanse fffff mici spre 0 sa ramana din atata lucru (trebuie sa ajunga destul de departe inauntru sa poata fecunda), chiar si daca ar curge 2-3 picaturi de deasupra, cum zici tu, nu ar intra unde trebuie, cand se ridica in picioare curg inapoi, datorita lubrifierii din timpul sexului

| Usergang explică (pentru DavidGarrett):

Pai mi-a spus ca o dor sanii și ca o apasă pe stomac nu știu sunt fff îngrijorat, dar e normal ca după 4 zile sa aibă deja dureri? Eu știam ca după ceva timp 3 săptămâni sau ceva

6 răspunsuri:
| DeaconuCorina a răspuns:

Daca era în perioada fertila, este posibil să rămână gravidă.

| Usergang explică (pentru DeaconuCorina):

Are și scurgeri vaginale, dacă are scurgeri nu cred ca este, nu?

| DmvV a răspuns:

Nu ai auzit de prezervativ? Foloseste l pentru ca face minuni! Daca crezi ca a *curs ceva* pune o sa ia pastila de a doua zi si lasa intrebarile pe TPU.
Si da, se poate indiferent cat ai sters tu. Este nevoie de un singur spermatozoid pentru a ajunge la ovul si poate ramane insarcinata!

| Usergang explică (pentru DmvV):

Da,dar au trecut deja vreo 4 zile, se mai poate lua? Mi a spus ca o dor sanii și o. apasa pe stomac. Țin sa menționez ca nu are ciclul reglat ar trebui sa vina prin, 2, 3

| Usergang explică:

Am uitat sa menționez " nu se vedea nimic pe lângă gaura vreo urma de sperma sau ceva dar am șters sa fiu mai sigursad