| onivapupa a întrebat:

Buna ziua, am o problema, de ceva vreme ma visez in fiecare noapte cum fac sex cu Vlad Munteanu si nu stiu cum sa fac sa opresc, mi se pare asa de perfect. Mi-e frica ca nu o sa gasesc pe niciun baiat care sa se ridice la standardul lui. Ce sa fac? Multumesc

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Te trezești din somn.

| rapandula a răspuns:

Du-te la psiholog.

| FantasyBoy a răspuns:

Te maturizezi psihosexual, si nu mai visezi la celebritati inaccesibile si nepotrivite pentru tine, la "standarde" si alte aiureli.

| Maestro003 a răspuns:

Nu-l mai urmări, încearcă să-ți distragi atenția cu alt ceva și vei uita de fanteziile tale

| KimJennie a răspuns:

Vlad munteanu văzând asta :? ️? ️