| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! De multa vreme imi place un baiat! Doar ca el nu e de aici si nu ne vedem foarte des! Eu am prieten dar simt ca nu e ceva puternic ca si pentru celalalt! Il visez in fiecare noapte fara sa ma gandesc la el! Si parca e acelasi vis! Cum ca eu ma duc la el in oras si parca tot il caut dar nu il gasesc! Ce inseamna? Dau funda:*!

2 răspunsuri:
| ScumpikAlyssa a răspuns:

Hmm...si nu ai incercat sa vorbesti cu acest baiat?
Eu te sfatuiesc sa discuti si cu actualul tau prieten despre ceea ce simti.

| Florinapopica a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

E cam timid si nu l-am vazut de foarte mult timp... Si cu prietenul meu nu am ce sa vorbesc! Daca ii spun asta o sa vrea sa ne despartim si parca nu as vrea asta! Nustiu ce sa fac! Nu sunt sigura ca tipului acela ii place de mine! Daca as fi sigura as sti ce sa fac