| ZapaciLaa a întrebat:

Simpatizez un baiat si ma gandesc la el cam tot timpul. Si in plus il visez in fiecare noapte, chiar si ziua daca dorm. Cred ca il visez numai din cauza ca ma gandesc la el, dar vreau si propunerile voastre.winking

Răspuns Câştigător
| olesea993 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asa ceva si vreau sa spun ca visele devin realitate...il visam in fiecare noapte dar nu il simpatizeam, si apina la urma al avut relatie cu el. Sper sa fie asa si la u, + la asta il simpatizez...(succe)laughing)

4 răspunsuri:
| ZapaciLaa explică:

App. stiu ca ma simpatizeaza de la cel mai bun prieten al lui. big grin

| deyutzaa_7457 a răspuns:

Probabil daca iti place baiatul si te gandesti la el mai poti avea si vise am patit si eu asa am visat de 3 ori baiatul de care imi placea dar nu mi-am facut iluzii stiind ca nu vom fi niciodata impreuna, succes! poate va fi ceva intre voi 2

| deniaaa a răspuns:

Pai e evident ca il placi asa ca ar fi mai bine sa te duci si sa-i spui tot ce ai pe suflet decat sa regreti mai tarziu dupa el ca alta fata tia luat-o inainte :* si poate si el te place

| ani_7036 a răspuns:

Ti-as sugera sa-i spui ce simti pentru el... poate e reciproc...