| aNdReYa_4166 a întrebat:

Hey salut visez in fiecare noapte cu acelasi baiat... da il plac si ne intelegem de la o vreme ff bine da totusi ce inseamna ca il visez seara de seara?(inseamna ceva)

8 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

La mine s au indeplinit o parte din vise, iti doresc la fel

| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa vise.mai ales dupa cele negative.
Este actiunea subconstientului.Il iubesti fff mult.Crede-ma! De cate ori n-am incerkt eu sa ma gandesc la candva si n-a mers.Trebuie sa ai anumite trairi, sentimente, emotii speciale...

| foxi a răspuns:

Te culci cu gandul la el! Nu inseamna nimic!

| Goofy77 a răspuns:

Da ca iti este gandul numai la el si la nimic alt ceva

| kiddo a răspuns:

Visele nu inseamna ceva anume. Uneori confundam visul cu realitatea pentru ca suntm pe jumatate adormiti si lururile pe care le auzim se impregneaza in vis. vi s-a intamplat, nu?

Si mie mi s-a intamplat sa visez anumite persoane nopti la rand. si chiar m-am speriat, pentru ca de abia ma logodisem si ma pregatesc de nunta si! Visez pe altii!
Am citit un research care spune ca in timpul somnului creierul e activ si prelucreaza toata informatia adunata in ziua care a trecut. Deci gandurile pe care le-ai avut despre el se continua in vis. Cam asta cred ca e. happy

| ronin33dan a răspuns:

Ca cerebelul tau stie si face mai mult decat ai tu tupeu! Du-te spune-i cu tupeu ce vrei sau abordeaza-l ...in noaptea urmatoare ai sa visezi campuri cu flori si oite care sar gardul. Pe bune... ia atitudine!

| annutza a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel:d.si st indragostita de acel baiatlove struck

| skyzoo a răspuns:

Nu stiu daca inseamna neaparat ceva. te-ai indragostit.si la inceput lipsa lui te face sa simti ca mori. vrei sa fii in preajma lui mereu, sa fiti impreuna, totul e frumos.si.in timp se pierde.
traieste clipa alaturi de el cat il iubesti si cat e reciproc, fii fericita dar fii pregatita sa suferiwinking totusi nu te atasa prea mult, chiar daca e greu.vezi ce simte el si poate "visele" devin realitate
pup