| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare cand am menstruatie este neagra, nu rosie cum ar trebui sa fie credeti ca este normal sau am ceva? va multumesc

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu cred ca e ceva in neregula. Ar fi bine sa mergi la medic.

| Farcas a răspuns:

Si eu cred ca e ceva in negreula! la sfarsitul menstuatiei e mai inchisa la culoare, dar nu ar trebui sa fie pe tot parcusul mensuatiei, k totusi pana la urma urmei pierzi sange.Mai bine consulta un medic neaparat si cat mai repede!

| Sara a răspuns:

De obicei in prima zi este mai inchisa la culoare deoarece se rup bucati de edometru. consulta un medic si nu cauta fericirea pe forum,.

| otypa a răspuns:

Poate fi ceva din cauza ca ai fost racita sau ca ai vreo infectie. dar cel mai bine ar fi sa mergi la un medic, el va sti sa-ti raspunda cel mai bine la aceasta intrebare. dupa cde te va consulta vei sti sigur

| rita a răspuns:

Se poate sa fie si un lucru normal... poate exagerezi si tu putin si poate asa e organismul tau! fa ceva dar nu te speria deocamdata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este vorba despre o infectie sau despre o raceala.trebuie sa mergi la medic si se va rezolva.iti face analize, un tratament si gata.nu mai amana, acum poate ca nu este nimi grav, dar cu timpul poate deveni