| Andrada227 a întrebat:

Pe data de 01.10 secretia mea vaginala se s-a schimbat,a devenit maronie la inceput si dupa a devenit rosie, maronie-rosie, si a tinut vreo 4 zile, nu avea nici un miros.
Dupa 4 sau 5 zile,totul a revenit la normal,culoarea secretiei mele vaginale e normala, mai tin sa precizez ca aceasta secreti vaginal normala o am de vreo 3 poate 4 ani...
Tin sa precizez ca nu am menstruatie, am 16 ani si sunt slaba
Stiu ca ar trebui sa merg la doctor...
Dar stie cineva, i s-a intamplat cuiva?
Urasc lactatele si nu sunt atat de dezvoltata fizic cum ar trebui...
Ce credeti ca poate fi?
Ofer funda pentru un raspuns ajutator si complex

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A fost prima ta menstruatie. De obicei, primele menstruatii sunt mai ciudate, nu te ingrijora