| anonim_4396 a întrebat:

Asa o intrebare catre baietihappy Cum credeti e normal petru o fata sa cintareasca 62 kg? Sau ar mai trebui sa slabeasca?

Răspuns Câştigător
| adelixx99 a răspuns:

Depinde si de inaltime... daca esti mai inalta decat cantaresti atunci nu e o problema...happy

| Seby90 a răspuns (pentru adelixx99):

Da, adica daca ai 63 cm si 62kg esti okay...

| WiLd121414 a răspuns (pentru Seby90):

Eu stiam ca trebuie sa ai inaltimea cu cel putin 10 cm mai mare de exemplu la 62kg sa ai 1.72thinking

| Adry05 a răspuns (pentru Seby90):

Cum naibi să aibă 62 cm laughing poate 162. Referitor la întrebare, contează înălţimea şi cum arăţi nu numărul de kilograme. Şi prietenul meu are cam 75 de kg şi e slab (mărog e şi înalt dar asta nu contează ) deci nu te lua după kile ci după cum arăţi.

| djAlina2013 a răspuns (pentru Adry05):

Pai uitete pe poza sunt eu happy

| Adry05 a răspuns (pentru djAlina2013):

Şi ce să văd? Faţa şi palmele? Nu-mi dau seama din aşa ceva dacă eşti grasă sau nu.

| djAlina2013 a răspuns (pentru Adry05):

Pai ai zis conteaza cum arati si inaltimea (am 1.75)

| Adry05 a răspuns (pentru djAlina2013):

. sper că tu nu ai înţeles când am zis 'cum arăţi ' la cum eşti la faţî sau altceva. Referitor la înălţime, dacă e să ne luăm după cifre eşti bine. Deşi, la mine diferenţa între ele este de 15 (se zice că cea potrivită e de 10) şi eu tot mă văd plinuţă. Mnah, nu ştiu, poate e 'un dar ' al fetelor de a fi mereu nemulţumite de siluetă.

| djAlina2013 a răspuns (pentru Adry05):

Merci mult tie pentru sfat kiss

| Adry05 a răspuns (pentru djAlina2013):

Nu ai pentru ce! O seară plăcută!happy

20 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Inaltimea, este factorul esential.

| dracu14 a răspuns:

Intrebarea clasica a fetelor,trebuie sa mai slabesc?, am inventat si o zicala:daca vrei sa distrugi psihic o fata, spune-i ca e grasa
nu, draga, e numai bine 62 kg la 1, 75m inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 62 kilograme ar trebui sa ai vreo 1.73-1.75 asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ajunge vreunu`sa se indragosteasca de tine, fi sigura ca nu trebuie sa te ingrijorezi de greutatewinking.

| Raulinio a răspuns:

Bai nene deci mor cand aud asemenea intrebari esti foarte bine la 62 kg o fata doar de la 80-85 kg ar trebui sa slabeasca.

| djAlina2013 a răspuns:

Am 1,75.Dar mi se pare ca 62 kg e mult.A ma vut 72 kg dar am slabit happy si vreau sa aflu parea baietilor daca ar trebu sa mai slabesc?

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru djAlina2013):

Din cate vad eu, incerci sa atragi complimente/aprecieri. Gresesc?

| djAlina2013 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Gresesti eu vreau doar sa aflu raspunsul la intrebarea mea si mai mult nimic.Pe mine alt ceva nu ma intereseaza, doar vreau un raspuns concret si atithappy

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru djAlina2013):

Atunci iti cam place sa afli raspunsul la intrebarea ta, daca ma intelegi. "happy"

| djAlina2013 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Eu pur simplu ma complexes din cauza greutati si de asta vreau sa aflu si parerea celor lanti happy

| GeeO06 a răspuns:

Depinde si de inaltime...de exemplu daca are intre 165cm-175cm e ok.