| anonimusmers12345 a întrebat:

Buna ziua! Am si eu o intrebare la care v-as ruga sa raspundeti cat mai serios.

M-am masturbat in baie si am uitat sa ma spal pe maini si am pus mana pe hartie igienica. Daca o fata din familie intra peste cateva momente, cateva minute, isi face treaba si se sterge cu hartia, poate ramane insarcinata? Va rog, sunt foarte speriat

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, spermatozoizii de pe hartie patrund in vagin si merg catre ovul si ramane femeia insarcinata

| Violleta2022 a răspuns:

Nu va lua nici o fata hartia murdara de sperma, sa se stearga cu ea.

| anonimusmers12345 explică (pentru Violleta2022):

Nu era murdara propriu zis cu acel lichid. Nu se vede nicio urma, de-aia intrebam.

| anonimusmers12345 explică (pentru Violleta2022):

Ideea era ca poate eram murdar pe maine pentru ca nu m-am spalat pe maini si am atins hartia igienica. Din intamplare poate au ramas spermatozoizi cand am atins acea hartie si dupa s-a sters cu ea acolo jos si mi-e frica sa nu fie gravida.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimusmers12345):

Tu nu rupi hartia igienica cand mergi al wc?
Te stergi cu tot sulul si-l pui la loc?

| sunt0anonima a răspuns:

O sa rezum tot ce au zis toți ceilalți de aici:NU, STAI LINISIT, TOTUL E OK, NU VEI FI TATĂ!

| YorickRosto a răspuns:

Salut!
Nu exista niciun fel de risc. Sansele ca ea sa ramana insarcinata sunt minimale, mai ales ca daca e mama ta, probabil e la menopauza, si daca e sora mai mare probabil e pe anti-conceptionale oricum. Nu-ti face griji.
Succes!

| anonimusmers12345 explică (pentru YorickRosto):

Da, e vorba de mama mea ( are 52 de ani). Am auzit-o intamplator ca ieri a durut-o burta si s-a fortat sa mearga la baie. M-am panicat extrem de rau, nu stiu ce sa fac, ma tot gandesc daca am lasat-o gravida.

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Buna! Si eu am facut asta si nu s-a intamplat nimic. Cred ca am avut noroc. Sa ne zici daca in 9 luni a aparut ceva. Funda?