| Andrei12345qjahah a întrebat:

Va salut, de câteva luni am un gând foarte ciudat și ma îngrijorează, eu merg la baie și ma masturbez, termin și ma șterg cu hârtia igienică, mie îmi tot vine în minte ca poate las din greșeală sp...ma pe hârtie nu știu cum și dacă vine o persoana de gen feminin la baie din familie și se șterge cu hârtia pe care las sa zicem se poate sa se întâmple vreun accident?
Da gen nu am lăsat sau ceva dar ma gândesc dacă as lăsa. Voi când terminați va ștergeți cu ea și gata, nu are cum sa rămân ceva pe ea?
Ne troll sau ceva dar din lipsa de cunoștință sunt speriat
Va rog sa ma lămuriți dacă puteți
Pot sa fac asta în continuare fără sa ma mai gândesc dacă o sa rămână ceva?
Mulțumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu asa procedezi la wc?
Te duci la wc sa faci treaba mare si iei hartie igienica folosita de altii sa te stergi la fund?
Cum crezi ca cineva este atat de idiot, incat sa caute in cosul cu gunoi si sa foloseasca hartie igienica deja murdara?

| Andrei12345qjahah explică (pentru Violleta2022):

Eu ma refeream dacă am pe mana și din întâmplare o ating (cotorul sau suprafata de lângă cotor), pentru ca asa bănuiesc ca se șterg majoritatea după ce termina dar eu m-am speriat nu stiu dc, sunt șanse sa se întâmple ceva?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Tot nu inteleg...
cum adica, tu mergi al wc faci treaba mare si te stergi pe cotorul sulului de hartie?

| Catrice a răspuns:

Aia e, o sa ai un copilașhee hee

| VoidEternal a răspuns:

Pfff, ce probleme ai. Solutia e simpla.
Pastrezi un sul pe care il folosesti doar tu cand te masturbezi.

Sau iti iei hartie speciala de masturbare. Gasesti la supermarket, e impregnata cu spermicid, folosesti din aia si ai scapat de griji.

| darrio2007 a răspuns (pentru VoidEternal):

Tu de unde stii de asa ceva?

| VoidEternal a răspuns (pentru darrio2007):

Dude, eram ironic. straight face

Hartie impregnata cu spermicid? Serios?

| darrio2007 a răspuns (pentru VoidEternal):

Tu stii de asa ceva, eu nu folosesc.

| TheStrategist a răspuns:

Stai liniștit că nu e așa rău să schimbi scutece rolling on the floor
Glumesc, nu se poate întâmpla nimic.

| Anuskaa a răspuns:

Te stergi si arunci hartia. Sau cum te stergi ca te gandesti la asa ceva? Si nu, nu se poate intampla nimic.

| Adolf8 a răspuns:

Știu că este situație de urgență, însă poate mai prinzi vinerea neagra și găsești la reducere hârtie igienica! Multă baftă!

| BebeSexologultaunn a răspuns:

Nu cred, deoarece sperma isi ia zborul cu elice spermatozoida
semnat bebica sexologul