| Briana2863 a întrebat:

Buna ziua, am și eu o întrebare.
Pe data de 13 mai (luna aceasta)am avut ultimul contact sexual (neprotejat) dar el nu a ejaculat in mine (Menționez ca ciclul mi-a venit in 29 aprilie și s-a terminat in 5) posibil sa fiu însărcinată sau? Menționez faptul ca am un ciclu neregulat

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic sa te consulte numai asteptati toate fetele solutii pe TPU, exista medici ginecologi reali care va asteaptă in cabinet, numai un medic adevarat stie daca esti sau nu esti insarcinata, ce varsta ai?

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu sincer nu inteleg de ce actionati intr-o masura asa iresponsabila, ca apoi sa postati aici daca poate fi vorba de o sarcina.Iti recomand inainte sa te aapuci de sex sa citesti intrebarile de pe TPU, ca sa iti amintesti sa folositi protectie, si sa nu mai fie nevoie sa pui astfel de intrebari.Nu crezi ca asa e cel mai intelept?

Asteapta pana la urmatoarea menstruatie, daca nu, fa un test de sarcina.